Hakkımızda

DNS Diesel olarak biz, yıllar boyunca gelen tecrübemiz ve bilgi birikimimiz ile sunduğumuz hizmetler ve ürünler ile sektörde lider marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Yüksek prestijin kolay elde edilmediğini biliyoruz. Bunun içine tüm özverimiz ve gücümüzle çalışıyoruz. Orijinal ve yerli üretim olan ürünlerde sunduğumuz yüksek kalitenin önemini bilerek tedarik ediyoruz. 

Dinamik ve profesyonel hizmet konusunda tüm imkanları sağlayan personelimiz ile sadece Türkiye'nin değil, dünyanın dört bir yanına sağladığımız ürünlerle konumumuza ulaştık. Ancak olduğumuz yerde kalmak yerine daha da ileriye gitmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Dağıtım ve geniş pazar ağımız ile birçok müşteriye ulaşarak dizel pompa ve enjektörler konusunda tüm parçaların tedariğini sağlıyoruz.

Ürün temininde ürünün kalitesinden emin olmadıkça tedarik etmiyoruz. Ürünlerimizi kalite kontrolden geçirdikten sonra müşterilerimize tedarik ederek aklınızdaki soru işaretlerinden sizleri kurtarıyoruz.

Sorularınıza hızlı cevap ve ihtiyaçlarınıza hızlı çözümler sunarak teknik yardım konularında tüm ihtiyaçlarınıza en iyi destekleri sunuyoruz. Hızlı çözümde tam ihtiyacınıza uygun ürünleri sağlayarak hem sizi masraftan kurtarıyor hem de sayenizde kazandığımız müşteri memnuniyeti ile yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz.